Vrácení, výměna nebo reklamace zboží

Vrácení zboží

Při nákupu v internetovém obchodě www.bafoo.cz máte nárok na vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí zboží. Klikněte na tlačítko VRATKA níže a postupujte dle pokynů. Peněžní prostředky vracíme pouze za vrácené zboží viz. Obchodní podmínky, kapitola VI. Odstoupení od smlouvy.

Objednávka s dopravou zdarma:

Pokud je cena Vaší objednávky nad 1999 Kč s dopravou zdarma a po odečtení ceny vratky klesne pod 1999 Kč, nesplňuje objednávka podmínky pro dopravu zdarma a refundovaná částka bude pokrácena o cenu použité dopravy dle ceníku.

Výměna zboží

V případě výměny zboží postupujte stejně, jako při vrácení zboží (platí stejné podmínky viz. Vrácení zboží) a následně si nové zboží objednejte na našem e-shopu. Výměnu zboží nelze uskutečnit tak, že by došlo k doplatku nebo vrácení rozdílu hodnoty původního a nového zboží. Klikněte na tlačítko VRATKA níže a postupujte dle pokynů.

Reklamace zboží

Přestože se snažíme, aby naše zboží bylo prvotřídní, může se stát, že obdržíte vadný kus. Na chovatelské potřeby poskytujeme zákonem stanovenou záruční dobu 24 měsíců, kromě zákonem stanovených výjimek, které se týkají především krmiv. V případě reklamace zboží klikněte na tlačítko REKLAMACE níže a postupujte dle pokynů.

Prosím použijte elektronický formulář níže! Zboží pošlete na adresu:

SKLAD OLICON - JESENÍK
Janáčkova 760
790 01 Jeseník
Czech Republic